
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 3 mm |
| Width | 3 mm |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Weight | 24.097095 mg |
| Contact Plating | Gold |
| Min Input Voltage | 5 mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Operating Supply Current | 50 mA |
| -3db Bandwidth | 9 GHz |
| Data Rate | 11.3 Gbps |
| Gain | 34 dB |
| Max Input Voltage | 2 V |
| Min Output Voltage | 250 mV |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.95 V |
Stock: 49
Distributors
pcbx
Unit Price$2.74689
Ext.Price$2.74689
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.74689 | $2.74689 |
| 10 | $2.09030 | $20.90300 |
| 25 | $1.92103 | $48.02575 |
| 50 | $1.82816 | $91.40800 |
| 100 | $1.73978 | $173.97800 |
| 300 | $1.66954 | $500.86200 |
| 500 | $1.60214 | $801.07000 |
| 1000 | $1.55854 | $1558.54000 |
| 3000 | $1.49527 | $4485.81000 |
